Pantone ogłosiło Kolor Roku 2024: Peach Fuzz!

Pantone ogłosiło Kolor Roku 2024: Peach Fuzz!

Drodzy miłośnicy designu! ✨ Mamy dla Was fantastyczną nowinę – Pantone ogłosiło, że kolor, którym będziemy się otaczać i zakochiwać w 2024 roku, to urocze "Peach Fuzz"!

Pantone: Księga Barw dla Świata Kreatywnego

Pantone to światowy autorytet w dziedzinie kolorów, znany głównie dzięki Pantone Matching System (PMS) – systemowi identyfikacji kolorów używanemu w przemyśle graficznym. Założona w 1963 roku firma Pantone, Inc. odegrała kluczową rolę w standaryzacji i komunikacji kolorów, umożliwiając jednolite zrozumienie i reprodukcję kolorów na całym świecie.

Peach Fuzz – Miękki, Ciepły, Wyjątkowy!

Pantone co roku ogłasza "Kolor Roku", wybierając odcień, który ma znaczący wpływ na świat mody, designu i kultury. Na rok 2024 Pantone wybrało delikatny, uroczy odcień brzoskwini o nazwie "Peach Fuzz". Ten ciepły, miękki kolor łączy w sobie nuty romantyzmu i subtelnego piękna.

Ten subtelny odcień brzoskwini idealnie łączy w sobie ciepło i delikatność, nadając wnętrzom wyjątkowy charakter. A co to oznacza dla naszej kolekcji mebli? Przygotujcie się na prawdziwą eksplozję kreatywności i stylu!

✨ Zastosowanie w Designie i Modzie

Kolor Roku od Pantone ma ogromne znaczenie w świecie designu wnętrz, mody, a także w branży graficznej. Projektanci mebli, aranżatorzy wnętrz, projektanci mody oraz artyści wykorzystują ten kolor do tworzenia inspirujących i trendy projektów.

Pantone w Kulturze Globalnej

Pantone stało się nieodłączną częścią kultury globalnej, wpływając na trendy w wielu dziedzinach artystycznych i komercyjnych. Kolor Roku to nie tylko wybór estetyczny, lecz także subtelna reakcja na obecne trendy społeczne, ekonomiczne i kulturowe.

Meble w odcieniach Peach Fuzz: 

Zajrzyjcie do naszych tkanin

✨ Sofy i Fotele: Zanurzcie się w wygodzie naszych sof i foteli w odcieniach Peach Fuzz. Tworzą one przytulne i eleganckie miejsce do relaksu.

✨ Stoły i Krzesła: Dodajcie uroku Waszej jadalni dzięki stołom i krzesłom w delikatnych odcieniach brzoskwini. Stworzą one przyjazne miejsce do wspólnych posiłków.

✨ Dodatki, które Ożywią Przestrzeń: Podkreślcie wyjątkowy charakter Waszego domu za pomocą poduszek, dywanów i dekoracji w kolorze Peach Fuzz. Każdy detal ma znaczenie!

Zainspirujcie się!

Odkryjcie, jak Peach Fuzz może stać się głównym bohaterem Waszej przestrzeni. Zapraszamy do eksperymentowania z kolorem roku i tworzenia wnętrza, które odzwierciedli Waszą wyjątkową estetykę.

Wszystkie komentarze

Zostaw odpowiedź

Darmowa dostawa

Ty zamawiasz a my dostarczamy za darmo na terenie całego kraju.

Zwroty i reklamacje

Szybki proces realizacji zwrotów i reklamacji

Gwarancja producenta

U nas nie martwisz się o jakość, dostajesz pełną gwarancje producenta

Produkt dodany do porównania